صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

در سالن جلسات مرکز هماایش های علوم پزشکی همدان برگزار شد:

جلسه هماهنگی و بررسی نسخه نویسی الکترونیک با حضور معاون درمان مسئولین بیمه سلامت و تامین اجتماعی و بیمارستانهای همدان

 

 

 

 

 

 

 

جلسه تبادل نظر و اجرایی شدن نسخه نویسی الکترونیک با حضورمعاون درمان، مسئولین بیمه سلامت و تامین اجتماعی مدیران بیمارستان ها، وجمعی از مدیران و کارشناساان ستادی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه، با عملیاتی شدن نسخه نویسی الکترونیک صبح امروز جلسه ای  با حضور معاون  درمان دانشگاه، ، مدیر کل بیمه سلامت، مدیر درمان تامین اجتماعی ، مدیران بیمارستانها  و مسئولین بهداشت و درمان جلسه  هم فکری و ارتقای  نسخه نویسی الکترونیک در سالن جلسات مرکز همایش های دانشگاه برگزار شد.

در این نشست دکتر ابراهیم جلیلی معاون درمان با اشاره بستر سازی و فعالیت های صورت گرفته در دانشگاه به برخی از مشکلات و چالشهای این برنامه اشاره کردو اظهار امیدواری نمود با تعاملات و همکاری های بیمه سلامت و همچنین بیمه تامین اجتماعی این طرح بیش از پیش در راستای خدمت بهتر به شهروندان گام برداشته و شاهد همه گیر شدن نسخه نویسی الکترونیک باشم.

معاون درمان افزود: کار های صورت گرفته در این خصوص بستر لازم را فراهم کرده و در حال حاضر شاهد انجام این طرح هستیم و امیدواریم هر چه سریع تر این طرح به صورت کامل و جامع اجرایی شود.

 در ادامه حاضرین به بحث و تبادل نظر در خصوص نحوه اجرای این طرح پرداختند و به برخی از مشکلات موجود اشاره کردند.

 

 


١٣:٤٢ - 1400/03/13    /    شماره : ١١٣١١٢    /    تعداد نمایش : ٧٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: